Merhaba, öncelikle tüm HASFA dostlarına
sağlıklı günler diliyorum.

Sağlık ve sağlıklı yaşam artık herkesçe bilindiği gibi yediklerimizle ve içtiklerimizle doğrudan ilintilidir. Olumsuz çevre koşulları, yaşadığımız büyük şehirlerdeki zamana karşı hızlı ve stresli yaşam ve üstüne üstlük bir yığın zararlı kimyasal ve zirai ilaçlar içeren temel gıdalar bizlerin sağlığını tehdit eden en önemli unsurlar haline gelmiştir. Bütün bu yaşadığımız olumsuzlukları gözleyen, yaşayan ve bu yüzden mağdur olan ben ; uzun araştırmalar sonunda katkısız ,doğal , gerçekten ev yapımı ve köy orijinli bir o kadar da sağlıklı ve güvenli ürünleri kendim ve sizlerle paylaşmak adına HASFA GIDA’yı hayata geçirdim.

En başta kendim için çıktığım yola şimdi benim gibi sağlıklı beslenmeye önem veren, doğru gıda tüketmek isteyen, ne yediğinden emin olmak isteyen, fabrikasyon üründen ziyade ev yapımı ürün tercih eden, anne eli lezzetlerini özleyen, yöresel tatları seven ve en önemlisi doğal gıda arayan Sizler ile devam ediyorum.
Şimdilik üç farklı köyümüzde, yılların tecrübesine sahip teyzelerimizin kendi bahçelerinde yetişen mahsulleri kullanarak yaptıkları ürünler gıda mühendisi kontrolünden geçip onaylanarak, hijyenik ortamda paketlenir ve HASFA raflarında yerini alır. Üretici firmamız ürünlerin pestisit testlerini de yaptırmaktadır.

Kendiniz ve sevdikleriniz için sağlıklı bir şeyler yapmak isterseniz sizleri de HASFA’ya bekleriz efendim.

Sağlıcakla Kalın.

Neredeyiz?